Home ଦେଶ ବିଦେଶ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

0

[ad_1]

ମନାଲି: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମେ ମୁହଁ ଖୋଲିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ କିଛି ଦୁବୁର୍ତ୍ତ ଗୁଳି ଚଳାଇଛନ୍ତି | ଗୁଳି ବିନିମୟ ଶୁଣିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ରାତିସାରା ଡରି ଯାଇଥିବାର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ଗତକାଲି ରାତିରେ କେହି ଦୁବୁର୍ତ୍ତ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ | ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଥିଲେ ବି କୌଣସି ସୁରାକ ପାଇପାରିନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପୁଲିସ ସଜାଗ ରହି ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା।

ଏଠାରେ ସୂଚନା ଥାଉ କି ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ କଙ୍ଗନା ମନାଲି ଆସିଥିଲେ | କୋଭିଡ -୧୯ କାରଣରୁ ତାଲା ପକାଇବା ପରେ କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିନାହାନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ହେତୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଖବରରେ ରହିଆସୁଥିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଟିମ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତର୍କ ଅଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲି କହିଥିଲେ ଯେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଏକାଠି ଥିଲେ। ସେମାନେ ରାତିରେ ଗୁଳିର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଥିଲେ। କଙ୍ଗନା ପୁଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରେ ଥିବାବେଳେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ ଟା ସମୟରେ କିଛି ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ କେହି ବାଣ ଫୁଟାଇଥିବାର ଭାବିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତୁରନ୍ତ ପୁଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |